Realizacja projektu strony internetowej dla radczyni prawnej

Projekty

Zainteresowana zwróciła się do mnie z prośbą o stworzenie firmowej strony internetowej dla jej kancelarii. Działania obejmowały projekt graficzny, prace programistyczne, konfigurację serwera oraz wdrożenie strony internetowej na serwer docelowy. Po dostarczeniu inspiracji oraz skrupulatnie przygotowanych tekstów do zamieszczenia na stronie został opracowany projekt graficzny, który po drobniutkich poprawkach został zaakceptowany. Zaproponowałem też proste logo.

Prezentacja realizacji strony internetowej dla radczyni prawnej.

Strona internetowa pełni funkcje strony firmowej i informacyjnej. Przeglądając stronę odwiedzający znaleźć może takie informacje jak: prezentacja doświadczenia prawniczki, oferowany zakres usług — skierowany dla osób indywidualnych i dla firm, sposób wynagrodzenia oraz dane kontaktowe. Na stronie dominuje kolorystyka ciemnoniebieska — w odcieniu standardowym, kojarzącym się z branżą prawniczą. Jako kolor dopełniający, dla urozmaicenia szablonu znalazło się miejsce na akcent beżowy. Sama strona działa płynnie, jest schludna i przyjemna dla oka.

Dokument listu referencyjnego.

Podczas wdrożenia strony na serwer nie było się bez pewnych trudności, które nieco opóźniły publikację finalnej strony internetowej. Ostatecznie udało się je przezwyciężyć, a ja dzięki temu poszerzyłem swoją wiedzę nt. zagadnień związanych ze strefą DNS oraz zabezpieczeniem DNSSEC.

Pani radczyni prawna jest (formalnie) świeżo upieczonym przedsiębiorcą, dlatego gratuluję odwagi oraz życzę sukcesów. A potencjalnych klientów zapraszam do zapoznania się z jej ofertą.

Obejrzyj witrynę tej radczyni prawnej