Postanowienia na rok 2023

Przemyślenia

Względem tej strony chciałbym, żeby w tym roku pojawiło się na blogu co najmniej 12 wpisów (średnio jeden wpis na miesiąc). Czy się uda — zobaczymy. Wpisy nie muszą być długie, głębokie, ani nawet związane z branżą — tak sobie zastrzegłem. Luźne przemyślenia oraz osobiste wpisy też mnie zadowolą. Powinny być jednak jak najbardziej profesjonalnie napisane i zrozumiałe oraz oczywiście przydatne. Pojawianie się ciekawych pojęć oraz zagadnień do samodzielnego zgłębienia lub sprytnych rozwiązań do wdrożenia — w to celuję. Na koniec roku może mnie teraz ktoś zaczepić i zapytać: no i gdzie te wpisy?! Będzie mi wtedy wstyd, że mi się nie powiodło.

Dodatkowa lista postanowień do zrealizowania w nadchodzącym roku, biorąc również pod uwagę plany z poprzedniego roku, prezentuje się następująco:

  • Sfinalizowanie osobistych projektów. Dokończyć moje niezakończone osobiste projekty oraz zintegrować je ze sobą (mimo że są to projekty bardzo różne, w większości o dziwo się da).
  • Odświeżenie danb.pl. Przygotować unowocześniony szablon tej strony internetowej.
  • Przebudowa domowej sieci. Postawić sobie domowe serwery z kluczowymi dla mnie usługami. I nie polegać wyłącznie na sieci internet.
  • Częstsze czytanie. Przeczytać 2 razy więcej książek, średniej długości, niż w ubiegłym roku.
  • Ograniczenie "konsumowania" generalnie wszystkiego — treści, nowych rzeczy, źródeł oddziaływania czy w końcu po prostu jedzenia.
  • Dbanie o siebie.

Miejmy nadzieję, że ten rok będzie bardziej merytoryczny. Tymczasem, pomyślności wszelakiej dla Państwa, no i dla mnie, na nowy rok 🙂.